Kumple czasopism.pl

Chcemy w tym miejscu zamieszczać adresy stron www tworzonych przez ludzi, którzy nie redagują czasopism, ale współtworzą życie kulturalne.

  • filozofia.org.pl – wortal informujący o wydarzeniach w środowisku filozoficznym, nie tylko akademickim. Zamieszcza m.in. ogłoszenia o konferencjach, a także odsyłacze do wielu innych wortali filozoficznych, czasopism filozoficznych, do bieżących wydawnictw książkowych i instytucji.

  • Modelator – miejsce wymiany myśli o życiu artystycznym Trójmiasta, czyli blog tworzony przez studentów historii sztuki związanych z ISW i Modelarnią.

  • Foto Njusy – to zbiór galerii fotek zrobionych podczas spotkań związanych z literaturą: wieczorów autorskich, finałów konkursów poetyckich, turniejów jednego wiersza itp.

  • Nieszuflada.pl – miejsce dla tych, którzy nie chcą już swoich wierszy odkładać do szuflad, dla tych, którzy wiersze do szuflad nieodłożone chcą przeczytać i dla tych, którzy nie odkładając już do szuflad swoich wierszy, chcą komentować wiersze tych, którzy ich do szuflad nie odłożyli, lecz odłożyli nie do szuflad, czyli w NIESZUFLADZIE.

  • Klub Literacki LITERA – tworzą ludzie, którzy kochają literaturę i w wolnym czasie starają się o to, by jak największe grono wielbicieli książek poznawało pojawiające się na rynku wydawniczym pozycje.