---witaj---!

Jeśli zainteresowało Cię, jak poeci i poetki przekraczają granice, jesteś w dobrym miejscu!

Na stronie 100wierszy.pl w ciągu czterech kolejnych tygodni, zaczynając od 7 listopada 2011 r., można było krok po kroku odkrywać tę tajemnicę. We współpracujących z nami kulturalnych miejscach Warszawy dostępne były ulotki z kodami. Po wpisaniu kodu odkrywał się fragment mapy Europy i otwierał dostęp do wierszy jednego lub kilku autorów. Kody potrzebne do gry można było także uzyskać poprzez aplikację Lokter na urządzenia mobilne. Dla ciekawych i wytrwałych przygotowaliśmy  nagrody – czytnik e-booków oraz zestawy książek ufundowanych przez Wydawnictwo FA-art.
Gra z nagrodami rzeczowymi zakończyła się 4 grudnia o godz. 24.00. Ogłoszenie wyników Gry i wręczenie nagród rzeczowych nastąpi podczas spotkania, o którym wkrótce poinformujemy.

Przekraczanie granic kojarzy się z podróżami, dlatego kolejne kroki w naszej grze połączyliśmy z odkrywaniem fragmentów mapy Europy. W ten sposób wpisaliśmy się w działania kulturalne związane z polską prezydencją w Radzie Unii Europejskiej.

Najważniejsi są jednak poeci, poetki i wiersze. Grać można nadal: odkrywać kawałki mapy i uzyskiwać dostęp do wierszy. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, które ci zadamy. I przy tej okazji odświeżyć wiedzę związaną z naszym życiem literackim.

Każdy, kto ukończy grę otrzyma dostęp do antologii Poeci i poetki przekraczają granice. 100 wierszy w formie e-booka. Lista autorów i wierszy w niej umieszczonych będzie się przed Tobą stopniowo odkrywała, ale na końcu zaskoczymy Cię raz jeszcze.

Dobrej zabawy, miłej lektury! I zaloguj się jak najprędzej!

----------------------------------------------------------------------------

OFICJALNE OGŁOSZENIE WYNIKÓW GRY --POECI I POETKI PRZEKRACZAJĄ GRANICE----, ODBYŁO SIĘ 13 GRUDNIA (WTOREK), O GODZ, 14.30 W CZUŁYM BARBARZYŃCY (Warszawa, ul. Dobra 31). Wyniki publikujemy w zakładce /nagrody.>>dołącz do gry

Wszystkie znaki interpunkcyjne za wyjątkiem kropek, łączników, znaków podkreśleń i spacji są niedozwolone.
Adres e-mail, koniecznie prawidłowy. Będą nań przesyłane wszystkie wiadomości e-mail od systemu. Adres nie jest udostępniany publicznie i będzie wykorzystywany jedynie w wypadku prośby o przesłanie nowego hasła lub do przesyłania informacji o nowościach czy innych komunikatów.